VOGO dywaniki samochodowe
VOGO dywaniki samochodowe

Design dywaników gumowych

Charakterystyczne cechy

Projektowanie dywaników VOGO zaczyna się od określenia założeń z których najważniejsze są wymagania dotyczące bezpieczeństwa. Designer przystępuje do rysowania szkiców
w oparciu o styl i indywidualne cechy marki. Następnie na podstawie obiektu rzeczywistego (nadwozia) powstaje chmura punktów, która po zaimportowaniu pozwala stworzyć komputerowy model 3D powierzchni. Odbudowa geometrii i zaimplementowanie szkiców płaskich odbywa się w specjalistycznym oprogramowaniu wymagającym pracy wykwalifikowanego inżyniera.

Nadawane są charakterystyczne cechy i indywidualny styl projektu. Stworzony model pozwala na wykonanie prototypu, który zostaje poddany testom wytrzymałości oraz dopasowania do wnętrza. Powstałe uwagi nanosi się na model i po akceptacji można przejść do wykonania formy wtryskowej. Odpowiednio dobrane warunki procesu wtrysku oraz unikalny skład mieszanki pozwala na wykonanie wysokiej klasy dywaników samochodowych spełniających wysokie oczekiwania klientów.

Produkt przeznaczony dla użytkowników doceniających niezawodną jakość wykonania i komfort podróżowania.

Przeniesienie stylu

Design skoncentrowany jest na indywidualnym podejściu poprzez stworzenie trójwymiarowego projektu opartego na dokładnych konturach nadwozia, pozbawionych ostrych krawędzi i napiętych linii oraz przeniesieniu stylu i własnych cech marki pojazdu. Doskonałe proporcje sprawiają, że stonowany design ze zmysłowymi formami na powierzchni tworzą typową dla marki dynamikę.

Przemyślana budowa dywaników zapewnia odpowiednie bezpieczeństwo poprzez zastosowanie łączników, które utrzymują matę w jednym ułożeniu, a dodatkowe wzmocnienia w miejscach nacisku powodują zwiększoną wytrzymałość produktu. Łatwe w utrzymaniu czystości bez konieczności stosowania specjalnych środków. Można je czyścić samą wodą pod ciśnieniem.