VOGO dywaniki samochodowe
VOGO dywaniki samochodowe

O nas

Doświadczenie

Jesteśmy uznanym producentem i dostawcą innowacyjnych akcesoriów samochodowych na światowe rynki w branży przetwórstwa elastomerów i tworzyw sztucznych. Nasz dział rozwoju oparty jest na wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze inżynierskiej z zakresu projektowania i obróbki materiałowej. Nieustannie prowadzimy badania rozwojowe swoich produktów wykorzystując zaawansowaną technologię.

Dysponujemy najbardziej zaawansowanym parkiem maszynowym jaki aktualnie jest dostępny na rynku, nieustannie go rozwijając. Nasze produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są doceniane przez klientów na wielu światowych rynkach.

Świadomy producent

Jako świadomy producent wyrobów z gumy i tworzyw dbamy o środowisko naturalne. Nasze procesy produkcyjne oraz materiały w nich użyte skoncentrowane są na jak najmniejszym wpływie na środowisko oraz mogą być poddane ponownemu przetworzeniu po okresie zużycia.

Nasza kadra jest przeszkolona z zakresu prawidłowego gospodarowania odpadami w związku z czym ograniczyliśmy ilość ich powstawania. Nasze procesy produkcyjne oparte są na zbilansowanym zarzadzaniu energią i zużyciu surowców.