VOGO dywaniki samochodowe
VOGO dywaniki samochodowe

Design

Dywaniki welurowe

Od samego początku przyświecało nam stworzenie produktu zaspakajającego zróżnicowane potrzeby konsumentów na rynku. Oryginalność to kluczowa zaleta naszych dywaników. Za pomocą różnorodnych materiałów oraz rodzajów i kolorów obszyć możemy zaoferować produkt podkreślający charakter każdego kierowcy i jego auta.

Różnorodność materiałów

W naszej ofercie mamy dywaniki o różnorodnej gramaturze, każdy jednak oferujący najwyższy standard ochrony wnętrza twojego samochodu. Nasze dywaniki perfekcyjne absorbują wszelkie zanieczyszczenia, jednocześnie nie pozwalając wodzie przenikać gęstego włókna oraz podkładu.

Bezpieczeństwo

Spód każdego z naszych dywaników w zależności od linii pokrywany jest gumą lub specjalnym granulatem gumowym, który zabezpiecza je przed przesiąkaniem oraz nadmierną wilgocią. Wykorzystując oryginalne zaczepy w naszych dywanikach dbamy o ich stabilność co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo w trakcie jazdy.

Różnorodność wykończeń

Zdecydowaliśmy się zastosować najwyższej jakości nici oraz lamówki od sprawdzonych polskich dostawców. W zależności od modelu do wyboru udostępniamy kolorową przędzę, eleganckie lamówki z nubuku, ekoskóry oraz nowoczesne lamówki karbonowe i tkane. Każda z opcji może zostać przeszyta dodatkową nicią w kontrastowym odcieniu.